در ماه فوریه سال قبل، یک هفته پس از آنکه دونالد ترامپ قانون منع سقط جنین را کنار ۷ مرد امضا کرد، خانم ایزابلا لاوین در توییتر خود تصویری را منتشر کرد که نشان می داد در حال امضا کردن لایحه ای در رابطه با گرمایش زمین در کنار ۷ زن است.

خانم ایزابلا لاوین، وزیر سوئیسی و حامی محیط زیست

خانم ایزابلا لاوین، وزیر سوئیسی و حامی محیط زیست

او که بعد تر معاون نخست وزیر سوئیس نیز شد به واسطه این عکس که مثل ویروس دست به دست می شد به طور مرموزی به عنوان کسی که با رئیس جمهور امریکا تسویه حساب کرده است شناخته شد.

آن تصویر سر و صدای زیادی را در رسانه های جهان بر پا کرد، و اکنون بعد از گذشت حدود دو سال کماکان همه خانم لاوین را با آن تصویر می شناسند. اما رهبر حزب سبز سوئیس و وزیر توسعه روابط بین الملل دیگر یک سیاستمدار فعال در شبکه های اجتماعی نیست. در اولین دوره حضور حزب او در پارلمان، او باعث وضع بیش از ۵۰ قانون طاقت فرسا از جمله افزایش مالیات بر پروازها، افزایش سه برابری اعتبار EU emissions، و قوانین مربوط به کربن شد.

امضا کردن لایحه ای در رابطه با گرمایش زمین

امضا کردن لایحه ای در رابطه با گرمایش زمین

خانم لاوین رهبری یکی از حوزه ها که به تعبیر خودش تجدید حیات در آگاهی نسبت به قوانین محیط زیستی می باشد را در قاره سبز بر عهده دارد. او می گوید که یک موج سبزی در اروپا به راه افتاده است، در آلمان، لوکزامبورگ، بلژیک، و همچنین فنلاند. وی معتقد است که احزاب سبز دیدگاهی مثبت و همچنین اراده ای برای مواجهه با چالش های موجود در دنیای کنونی را ارائه می کنند. شعار پروفایل توئیتر وی نیز چنین است:

“آب و هوا نمی تواند منتظر بماند!”

او اضافه می کند که ما بسیار بر روی نتایج متمرکز شده ایم، و بسیاری از این مسائل و مشکلات به صورت بنیادین بوده اند، سیاست های دراز مدت. برای کار جدی جهت تغییر قوانین و تعیین اهداف بلند مدت، نیاز به آرای حداکثری و اتحاد با سایر احزاب دیده می شود.

در پایان اشاره می کند که فهم فرآیند های طولانی مدت، که بسیار برای ایجاد دموکراسی مهم است، به کندی پیش می رود. همچنین پافشاری روی شعارهای سطحی، و همراه شدن با جریان های عوام فریب کاملا مغایر با چیزی است که حزب سبز می بایست باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی اسپم *